همایش نگار

همزمان با برگزاری همایش


  • برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب هاب خارجی
بر اساس هماهنگی های انجام شده با شرکت نگارستان کتاب آبی(نمایندگی فروش ناشران معتبر بین المللی) همزمان با برگزاری همایش، جدیدترین کتابهای منتشر شده از انتشارات Springer در حاشیه کنفرانس عرضه و در معرض نمایش قرار می گیرد.
  • هفتمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه زمین شناسی
انجمن زمین شناسی ایران به منظور ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان دانشگاه های کشور ، از دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری که براساس ضوابط ذکر شده در وبگاه انجمن، دارای فعالیت های ارزنده علمی –پژوهشی می باشند، دعوت می نماید تا مدارک خود را پس از تایید گروه آموزشی محل تحصیل تا تاریخ 31 تیرماه همراه با توصیه نامه استاد راهنما به دبیرخانه همایش ارسال دارند.
  • پانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال زمین شناسی
به منظور قدردانی از زمین شناسان دارای آثار تالیفی و ترجمه ای در کشور، چاپ اول کتاب هایی که از تیر ماه 1390 تا پایان تیرماه 1391 به چاپ رسیده باشد توسط هیات داوران همایش مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
  • پانزدهمین دوره انتخاب زمین شناس نمونه و زمین شناس پیش کسوت سال
انجمن زمین شناسی ایران برای قدردانی از زمین شناسان برجسته کشور، از میان کسانی که در زمینه های علمی و پژوهشی شرایط ویژه ای داشته باشند، یک نفر را به عنوان زمین شناس نمونه سال و از میان زمین شناسان پیشکسوتی که نقش ارزنده ای در پیشبرد زمین شناسی کشور داشته اند، یک نفر را به عنوان زمین شناس پیش کسوت سال انتخاب و معرفی می نماید.
.:: آرشیو شده توسط همایش نگار ( نرم افزار مدیریت و داوری همایش )           .:: با همکاری CNF.IR ( سرویس آرشیو همایشها )   و   BAHAMAYESH.COM ( پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور )